02/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Van Gaal k utkání proti Hull City

Manažer Manchesteru United Louis van Gaal okomentoval dnešní poslední ligové utkání Rudých ďáblů proti Hull City, které skončilo bezbrankovou remízou.

van gaal_11

Jak obtížné bylo se vyrovnat vysokému nasazení Hull City?
Myslím si, že všichni to viděli velmi dobře. Nikdy jsem neviděl fanoušky, jejichž tým sestupoval, podporovat svůj tým až do konce zápasu. Jejich fanoušci i samotní hráči byli pozitivně naladěni a pro nás bylo velmi obtížné vyrovnat se jim v nasazení a agresivitě. Bojovali o přežití, zatímco my jsme se snažili zakončit sezonu důstojným způsobem. Bylo to pro nás velmi obtížné utkání. Podařilo se nám udržet čisté konto s jiným brankářem, což je pozitivní. Nakonec výsledek nebyl tak důležitý, jelikož Newcastle svůj zápas vyhrál.

Victora Valdese znáte velmi dobře, takže Vás asi nepřekvapily jeho fantastické zákroky…
Ne, je velmi rychlý a výbušný. Je velmi dobrý na brankové čáře, takže to pro něj bylo ideální utkání (smích). V prvním poločase ale ztratil jeden balón a měl štěstí, že vstřelená branka nebyla kvůli ofsajdu uznána.

Máte nějaké stížnosti na vyloučení Marouane Fellainiho?
Z lavičky jsem to moc dobře neviděl, ale pravděpodobně se jednalo o červenou kartu, jelikož jejich hráč musel být sedm minut ošetřován. Mohl ale pokračovat, takže to nebylo tak vážné, jak si původně všichni mysleli. Od Fellainiho to byl ale zbytečný faul. Příští sezonu nebude moci kvůli vyloučení tři zápasy hrát, což je nepříjemné jak pro hráče, tak pro mužstvo. Bohužel, bude muset začít sezonu na tribuně.

Jak to vypadá se zraněním Angela Di Marii?
Nevím to jistě, ale stěžoval si na bolest ve stehnu, takže nechtěl riskovat a pokračovat v utkání. Nemyslím si, že by se mělo jednat o něco vážnějšího, ale budeme si muset počkat na další vyšetření.

Očekáváte rušné léto, co se týče příchodů a odchodů hráčů?
Ano. Chystám se na dovolenou, ale každý den budu v kontaktu s Edem Woodwardem, který povede vyjednávání. Máme představu, kteří hráči odejdou a které hráče bychom rádi přivedli, ale v tomto ohledu si nemůže být nikdy ničím jistí. Tyto věci záleží na různých aspektech. Ale bude to určitě rušné léto.

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!