Radamel Falcao se vrací do AS Monako

71

Kolumbijský útočník Radamel Falcao se vrací do AS Monako poté, co mu skončilo hostování v Manchesteru United.

falcao_008

29letý kolumbijský reprezentační útočník přišel do Manchesteru United poslední možný přestupový den v minulém roce z AS Monako na roční hostování s možností opce na trvalý přestup. Falcao během působení na Old Trafford nedostál své pověsti kanonýra, když v 29 odehraných utkání za Manchester United nastřílel pouhé čtyři branky. V základní sestavě pak bývalý hráč Porta a Atletica Madrid nastoupil pouze sedmnáctkrát.

Naposledy se mezi střelce zapsal 31. ledna letošního roku, když se střelecky prosadil v ligovém utkání proti Leicesteru City. Manchester United mohl po skončení letošní sezony uplatit na útočníka opci na trvalý přestup, kdy přestupová částka by činila 43,2 miliony liber. Manchester United se ale podle očekávání rozhodl tuto opci neuplatnit a Radamel Falcao se tak nyní vrací do Monaka.

„Falcao je skvělý profesionál a skvělý člověk. Rád bych mu popřál do budoucna hodně štěstí,“ řekl manažer Manchesteru United Louis van Gaal.

Zdroj: manutd.com, bbc.co.ukZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokVan Gaal k utkání proti Hull City
Ďalší článokNateraz je koniec…no my sa vrátime silnejší!
Ruud36
Je mi 29 let a pracuji v Praze na úřednické pozici ve státní správě. Manchesteru United jsem začal fandit zhruba v sezoně 1999/2000. V tu dobu jsem začal na PC hrát fotbalové manažery a nějakým způsobem mi k srdci strašně přirostl Manchester United a rychle jsem si oblíbil hráče, jako byli Beckham, Giggs, Scholes, Neville. Vyloženě oblíbeného hráče nemám, pokud bych měl ale z celé historie United vybrat jednoho hráče, tak by to byl Ruud van Nistelrooy.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!