03/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Scholes přiznává své obavy ohledně budoucnosti de Gey

Bývalá hvězda Manchesteru United Paul Scholes vyjadřuje své obavy nad zájmem Realu Madrid o brankáře Davida de Geu.

Španěl je údajně přestupovým cílem Madridu a i Louis van Gaal přiznal, že nemá zdání, jestli v klubu zůstane i další sezónu.

„Poslední zprávy mě trochu znepokojují, abych k vám byl upřímný. Ale můžete Davida z něčeho vinit? Je to Španěl, a když Real Madrid někoho chce, obvykle ho dostane. Rozhodně mají dobrou šanci.

Pro United je to zklamání a pro fanoušky samozřejmě taky, protože víme, jakým brankářem se stal za poslední dva roky, a určitě bude těžké ho nahradit.“

Scholes také pochybuje o setrvání Radamela Falcaa na Old Trafford příští rok. Útočník vypadal, že se loučí s domácími fanoušky, když byl střídán v utkání s Arsenalem a po jeho ročním hostování z Monaka to nevypadá, že by zde zůstal déle.

„Viděli jsme, jak odchází z trávníku a mává fanouškům. Co jiného si o tom můžete myslet, než že se loučí. Nemyslím, že byl úspěšný, jak by si představoval. Nevstřelil hodně branek a nehrál dost zápasů.

Když se na to podíváme tak, že přišel po zranění, je jasné, že by potřeboval víc hrát, aby se vrátil do své předchozí formy, ale jestli se tak stane v Manchesteru, tím si nejsem jistý.“

Bývalý záložník United také věří, že van Gaal brzy podepíše možná až pět hráčů, aby se mohl měřit s Chelsea a Manchesterem City v honbě za titulem Premier League.

„Myslím, že United se zaměří na středního a pravého obránce, možná brankáře a top útočníka a možná ještě na nějaké křídlo, takže to by bylo pět hráčů.

Viděli jsme zápasy proti velkým týmům a v nich se docela dařilo, i když prostor pro zlepšení tam samozřejmě je. Pokud se podaří udržet konzistentní a lepší výsledky proti týmům ze středu tabulky, tak už jsou šance na titul dobré. Musí se dostat přes řeku, za níž jsou Chelsea a Manchester City, Arsenal mě tolik netrápí. Řeka je ale široká a je potřeba najít ten nejpevnější most.“

zdroj: skysports.com

 

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!