03/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Fellaini chce odčinit pohárovou porážku

Marouanne Fellaini má v dnešním zápase o motivaci postaráno, když se nechal slyšet, že ještě nezapomněl na prohru v rámci FA Cupu, která stála hráče United postup.

Marouane Fellaini se raduje z gólu proti WBA

Belgický reprezentant chce, stejně jako jeho spoluhráči, v dnešním zápase s Arsenalem naplno bodovat, zvláště pak po tom, kdy to byli právě Gunners, kteří Rudé ďábly vyřadili z tradičního FA Cupu, když na samotném Old Trafford ustrážili vítězství v poměru 2:1.

Chceme to odčinit,“ řekl Fellaini pro Inside United. „Bude to pro fanoušky dobrá podívaná. Všichni ví, že Arsenal má kvalitní hráče jako Alexis Sanchez, Mesut Ozil, či Jack Wilshere. Musíme být tedy opatrní, nicméně kvalitu máme také my. A samozřejmě mají i Dannyho Welbecka. Ten se tady narodil a vždycky bude mít právo na dobré přivítání.“

Marouanne má také radost, že v posledním zápase United konečně přerušili třízápasovou šňůru porážek, přičemž to byl i on, kdo se podílel na výhře nad Crystal Palace v poměru 2:1.

Bylo to důležité vítězství, které jsme potřebovali. Po těch třech porážkách bylo už nutné něco vyhrát. Pamatuju si, že Selhurst Park je náročné místo na sbírání bodů – prohráli tam jak Manchester City, tak Liverpool. Bylo to náročné, ale my to dokázali. A je fajn vstřelit klíčovou branku, nicméně jestli gól vstřelím já, nebo někdo jiný, je úplně jedno. Vždy je to jen o vítězství a třech bodech.“

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!