31/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Radamel je v United nešťastný, připustila jeho matka

Matka Radamela Falcaa připustila, že její syn je v Manchesteru United pod Louisem van Gaalem nešťastný.

465789582

Kolumbijský reprezentant je pro Red Devils letos zklamáním, v osmadvaceti zápasech od jeho příchodu na hostování dal jenom čtyři branky. Nyní Falcaova matka Carmenza Zarate připustila, že tohle období je pro syna těžké a naznačila, že jeho budoucnost není na Old Trafford.

„Ne všechno bylo v Radamelově životě lehké. V jeho kariéře měl nějaké těžké momenty, zvláště jeho zranění. Zpomalily jeho rozvoj a zabránily mu startovat na velkých akcích, jako je mistrovství světa. Nebo jako teď, sedí na lavičce v Manchesteru. Nicméně jsem si jistá, že všechno v životě má nějaký smysl, i když je to někdy těžké,“ řekla El Espectadoru.

„Často mu připomínám, že po těžké zkoušce nebo obtížích přijde požehnání. Doufáme v lepší a větší věci. Bůh nás neopustil, a tak jsem si jistá, že se můj syn stane tím, čím vždycky byl. Střelcem. I když je nešťastný, že nebývá v základní jedenáctce, musí přijmout rozhodnutí trenéra jako profesionál. Tohle ve své kariéře moc nezažil, ale takhle to ve fotbale je. Zbytek nechává v Božích rukou.“

Vinu ale nehledá v Louisi van Gaalovi.

„Musíme respektovat van Gaala jako trenéra a musíme respektovat jeho pracovní metody. Nemyslím si, že je to něco osobního s Falcaem, protože podobné se děje i Ángelovi di Máriovi nebo Robinovi van Persiemu. Je to jeho styl práce a musíte to respektovat. Falcao musí manažerům United dokázat, že na to má. Uvidíme, zda se to ještě povede.

„Radamel nebude nic říkat do médií, van Gaalovi, nikomu. Ví, co dokáže jako fotbalista a má dobrý důvod, proč je v Manchesteru United. Musíme čekat a brát věci tak, jak přijdou.“

„Pokud mu Bůh ukáže jinou cestu, odejde z Manchesteru United. Pokud ne, zůstane.“

zdroj: skysports.com, men.co.uk

Námět na diskuzi. Nechali byste si Falcaa, nebo ne? Popřípadě, jak byste složili útok pro sezonu 2015/16?

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!