24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Jones: Evropa nám hrozně chybí

Šance získat lístek na vlak zpátky do Evropy je skoro na dosah ruky a Phil Jones přiznává, že bylo těžké sledovat Ligu mistrů během tohoto roku, když se do ní klub nekvalifikoval.

Střední obránce hrál své poslední evropské utkání 9. dubna 2014, což byla druhá část čtvrfinále s Bayernem Mnichov. Zatímco bavorský klub bude tento týden jen těžko usilovat o pokračování v soutěží, Jones a jeho spoluhráči jsou frustrovaní celý rok, protože v roce 2013/14 nedosáhli ani na čtvrtou příčku.

Proto se zvedla odhodlanost hráčů o navrácení se do Ligy mistrů a tuto misi se díky sobotní výhře pravděpodobně podařilo zajistit, neboť United mají šestibodový náskok na Liverpool a navíc o 14 branek lepší skóre, což se ve chvíli, kdy zbývají jen dva zápasy do konce ligy, dohání jen těžko.

Hrozně nám chybí. Nic není jako když vám při příchodu na trávník začnou hrát hymnu Ligy mistrů. Jen sedět a dívat se na celou sezónu u televize bylo zklamáním.

Tým jako Manchester United by měl být v této soutěži, ale musíte si to zasloužit. Náš výkon proti Crystal Palace nebyl moc dobrý, ale stejně jsme získali tři body. Takové výsledky jsou důležité a díky nim se tam můžete dostat.“

Jen úplně překvapivé skóre by muselo padnout v následujících zápasech, aby mohlo ohrozit čtvrté místo United, ale Jones nechce sázet na náhodu a chce si být jistý, že se nic takového nestane, takže očekává pozitivní výsledky doma s Arsenalem a s venku Hullem o týden později.

Těšíme se na to. V utkání s Arsenalem by chtěl hrát samozřejmě každý, je to důležité střetnutí a my ho chceme vyhrát. Chceme dokončit sezónu co možná nejlépe, takže snad můžeme doufat v další dvě výhry.“

zdroj: manutd.com

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!