25/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Fellaini: Čtvrté místo si zasloužíme

Marouanne Fellaini tvrdí, že si on a jeho spoluhráči zaslouží po výkonech v letošní sezoně účast v následujícím ročníku Ligy mistrů.

Marouane Fellaini

Střelec vítězného gólu včerejšího zápasu s Crystal Palace, který výrazně posunul Rudé ďábly do elitní evropské soutěže, tvrdí, že za celkový výkon napříč sezonou si svěřenci van Gaala jednoduše účast, respektive předkolo v následujícím ročníku Champions League, zaslouží.

Bylo to důležité vítězství,“ nechal se slyšet střelec druhé branky United v utkání s Crystal Palace. „Všichni hráči, manažer i všichni ostatní zaměstnanci jsou velmi šťastní. Myslím si, že si to zasloužíme (čtvrté místo), ale chytřejší budeme po zápase Liverpoolu s Chelsea.“

Bylo evidentní, že za nitky zápasu tahali především hráči v bílých dresech, přičemž Fellaini má jasno v tom, co za výhrou United stálo především.

Tým je velmi zkušený a navíc týmový duch je naprosto neuvěřitelný, takže v tomto musíme pokračovat. Jakého máme týmového ducha, jsme dneska (rozhovor byl pořízen po utkání) ukázali, takže je na čem stavět do budoucna.“

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!