25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Van Gaal potěšen úpravou tréninkových hřišť

Louis van Gaal věří, že tři tréninková hřiště s novým povrchem, která byla otevřena v Aon Training Complexu budou hrát velkou roli v procesu zlepšování týmu.

Jednou z prvních věcí, které van Gaal udělal poté, co převzal roli manažera United, bylo důkladné prohlédnutí možností, jaké nabízí tréninkové centrum Rudých ďáblů. Byl ohromen, ale vyžádal si změny pro tři hřiště, jejichž služeb využívá první tým.

Správce kvality povrchu Joe Pamberton a jeho tým pracovali neúnavně několik měsíců, aby změnili trávník těchto hracích ploch na kopie povrchu Old Traffordu. Manažer byl z výsledku nadšený.

„Naše příprava bude pozdvižena na další úroveň, protože hráči teď mohou trénovat na Desso GrassMaster povrchu. Stejný pokrývá i Old Trafford a my se tak můžeme připravovat ve stejných podmínkách, v jakých pak hrajeme. Tým Joeho Pambertona pracoval v průběhu celé sezóny tak, aby nenarušoval náš tréninkový plán a výsledek je neuvěřitelný.“

Van Gaal si také našel čas a pogratuloval vrchnímu správci a manažerovi všech hřišť Tonymu Sinclairovi.

„Tony je zodpovědný za všechno, co se týká hracích nebo tréninkových míst. On a jeho lidé odvedli skvělý kus práce na tomto projektu. Tento týden bylo oznámeno, že máme ještě s Arsenalem nejlepší hřiště Premier League. To je velký úspěch a moje gratulace tak patří právě Tonymu a všem ostatním, kteří se o to zasloužili.

Dostalo se jim zaslouženého uznání za jejich tvrdou práci. Nyní máme čtyři hřiště na takové úrovni, která nás ujišťuje, že hrajeme na nejlepším možném povrchu. Na Old Traffordu jsme v této sezóně silní, ale nyní můžeme být ještě lepší – kvalita přípravy se zvedne a sehraje svou roli.“

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!