24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Young: Top čtyřka je v našich rukou

Ashley Young byl po sobotní prohře s West Bromwich Albion velmi zklamaný, ale trval na tom, že on a jeho spoluhráči mají charakter na to, aby zareagovali a zajistili si tak místo v nejlepší čtverce.

Ashley-Young-Manchester-U-007

 

 

Red Devils padli v sobotu potřetí v řadě, tentokrát s Baggies. Smutná prohra, gól padl po náhodné teči Jonase Olssona, jenž stál ve zdi a změnil směr míče, který kopl Chris Brunt. To znamená, že tým Louise van Gaala je čtyři body před pátým Liverpoolem s tím, že do konce soutěže schází tři zápasy.

„Samozřejmě, že je tady víra v to, že se do Champions League dostaneme. Hráči i zaměstnanci nepochybují o tom, že se tam dostaneme. To bylo vždycky to, co jsme chtěli,“ řekl Young MUTV.

„Je to stále v našich rukách. Máme před sebou tři obrovské zápasy. Příští týden hrajeme venku další těžký zápas s Crystal Palace a chceme se dostat zpátky na vítěznou vlnu.“

United včera dominovali na míči proti defenzivě zaměřeným Baggies a vytvořili si více šancí, které ale nedokázali proměnit. Byl to podobný příběh jako na Evertonu a Chelsea.

„Věděli jsme, že West Brom zaparkuje autobus a to je to, co udělali. Musíte se snažit a najít prostor, ale je to těžké, když mají všechny hráče za míčem. Máme týmového ducha a charakter, abychom se od této prohry odrazili. Tento týden budeme zase pracovat, připravíme se a doufejme, že příští týden to bude fungovat.“

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!