27/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Mediální servis: 03.05.2015

Jaké zprávy přinesly anglické deníky ohledně Manchesteru United?

medialny servis 3

van Persie do Itálie?
Podle Mail on Sunday mají italské fotbalové kluby Juventus Turín, AC Milán a Inter Milán zájem o holandského útočníka Manchesteru United Robina van Persieho. Bývalý kanonýr Arsenalu má na Old Trafford smlouvu ještě na jeden rok, ale v poslední době se hodně spekuluje o hráčově odchodu.

Výměna mezi Manchesterem United a PSV Eidhoven?
Není žádným tajemstvím, že Manchester United má už delší dobu zájem o holandského ofenzivního hráče PSV Eidhoven Memphise Depaye. Podle deníku Manchester Evening News by naopak opačným směrem mohl putovat belgický záložník Adnan Januzaj. Na hostování, případně na trvalý přestup. Zájem o Adnana Januzaje potvrdil i sportovní ředitel PSV Eidhoven Marcel Brands. „Pokud by hráč jako je Adnan Januzaj měl zájem přijít a hrát Ligu mistrů, potom bychom měli šanci získat jej na hosťování.“

Belgický mladíček do United?
Podle Mail on Sunday je Manchester United blízko podpisu smlouvy s teprve 16letým belgickým brankářem Ilias Moutha Sebtaoui, který momentálně hájí barvy Standardu Lutych. Ilias Moutha Sebtaouie skauti anglického klubu pozorně sledují a mladý brankář by se 1. července mohl připojit k United.

Chicharito obdivuje Juventus Turín
Mexický útočník Javier Hernandez, který momentálně z Manchesteru United hostuje v Realu Madrid, se netají svým obvivem k italskému Juventusu Turín. „Když mi bylo 18 let, tak jsem v jednom rozhovoru uvedl, že obdivuji Juventus Turín. Je to pravda. Hodně jsem sledoval italský fotbal, zvláště pak Juventus. Hodně se mi líbil Amauri, který mě zaujal.“

Herrera v hledáčku Barcelony
Podle deníku The People má španělská Barcelona vážný zájem o španělského záložníka Manchesteru United Andera Herreru, který teprve před rokem přišel na Old Trafford z Athletica Bilbao za 29 milionů liber. 25letý záložník měl v novém působišti pomalý rozjezd, ale v posledních měsících předvádí velmi dobré výkony.

O Chicharitovi se rozhodne až na konci sezony
Javier Hernandez v této sezoně hostuje z Manchesteru United v Realu Madrid a španělský klub se měl do čtvrtku tohoto týdne rozhodnou, zdali mexického útočníka získá na trvalý přestup. Real Madrid se ale dohodl s United ma prodloužení tohoto rozhodnutí a konečný verdikt se tak posouvá až na konec letošní sezony. I kdyby však Real Madrid možnost získat Chicharita na trvalý přestup neuplatnil, neočekává se, že by útočník v nové sezoně působil na Old Trafford.

Zdroj: tribalfootball.com

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!