03/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Andreas Pereira prodloužil smlouvu do roku 2018

Talentovaný záložník Andreas Pereira podepsal s Manchesterem United novou smlouvu, která by jej měla udržet na Old Trafford minimálně do roku 2018.

19letý záložník přišel do Manchesteru United v roce 2011 a v této sezoně poprvé nakoukl do prvního týmu Manchesteru United, když v srpnu 2014 debutoval v pohárovém utkání proti MK Dons. Spekulovalo se o tom, že by mládežnický reprezentant Brazílie mohl z Manchesteru United odejít, nejvíce se mluvilo o zájmu italského Juventusu Turín, ale hráč nakonec podepsal na Old Trafford novou smlouvu s délkou na tři roky s možností opce na další rok.

„Jsem nadšený, že Andreas podepsal nový kontrakt. Andreas má všechny potřebné atributy k tomu, aby se stal důležitým hráčem našeho týmu. Je to obrovský talent, který má pro fotbal velké zaujetí a chce se učit novým věcem,“ řekl manažer United Louis van Gaal.

„Jsem spokojen, že jsem podepsal novou smlouvu. Rád bych poděkoval manažerovi, který mi dal šanci v prvním týmu. V zápase proti Tottenhamu jsem debutoval v Premier League a nastoupit na Old Trafford před zrakem tolika diváků se mi splnil můj sen. Jsem ve správném klubu, kde mohu rozvíjet svůj talent a učit se dalším věcem. Rád bych poděkoval rodině a Bohu, že jsem dostal tuto příležitost,“ řekl Andreas Pereira.

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!