28/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Smalling: Musíme se probrat

Chriss Smalling přísahá, že fanoušci uvidí příští týden lepší Manchester United, který prohrál podruhé v řadě, tentokrát s Evertonem.

Branky Jamese McCarthyho, Johna Stonese a Kevina Mirallase zajistili svěřencům Roberta Martineze tři body na Goodison Parku. To se jim podařilo také díky tomu, že United nevstřelili žádný gól, podobně jako v zápase s Chelsea.

Smalling tvrdí, že výkon byl hluboko pod úrovní z minulých týdnů a trvá na tom, že hráči jsou odhodláni poučit se z chyb a příště je nedopustit.

„Už od první minuty jsme postrádali tempo, zatímco oni nás dostávali pod tlak, který máme většinou my. Dnes jsme byli horším týmem a tohle by měl být pro nás budíček.

Myslím, že posledních pár zápasů jsme postupně polevovali. Hráli jsme čtyři velká utkání v řadě, ale musíme se ujistit, že budeme příště lepší než dnes. Zítra se podíváme na video a na dalším tréninku budeme dychtiví po nápravě.

I když jsme někdy v sezóně prohráli, nebyli jsme většinou tím horším týmem. Vždy jsme byli agresivní v našich zákrocích, ale dnes jsme od toho byli daleko. Myslím, že příští sobotu uvidíte proti West Brom jiný Manchester United.“

Obránce byl také znepokojen způsobem, jakým Everton docílil branek a dodal, že vysoké držení míče je dobré, ale musí se zlepšit pohyb v poslední třetině hřiště.

„V posledních utkáních jsme měli dobré držení míče, hlavně v prvním poločase jsme si vytvořili pár dobrých šancí, ale tyto šance se musí proměňovat a pak by asi zápas vypadal jinak. Co se týče agresivity a soubojů jeden na jednoho, tak nás dnes přehráli na celé čáře.

Góly, které jsme obdrželi, byly svým způsobem zvláštní – jeden z rohu a jeden z protiútoku, kdy měl každý svého hráče a věděl, co má dělat, takže je s podivem, jak lehce překonali naši obranu. Cítili jsme, že chvílemi byla naše hra dobrá a dařilo se nám dostávat hodně míčů k jejich vápnu. Týmy jsou už na nás připraveny, když viděli, jak poslední dobou hrajeme a hrají víc defenzivně. Dnes jsme nedokázali zareagovat na jejich hru, přestože v prvním poločase jsme měli pár příležitostí. Snažili jsme se otevřít jejich defenzivu, ale nemohli jsme najít žádné skulinky. Bylo to těžké. Určitě se z toho poučíme, protože fanoušci si zaslouží lepší představení, než se jim dostalo dnes.“

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!