Blomqvist: Je na čase Everton porazit podruhé v řadě

5

Bývalý záložník Manchesteru United a Evertonu, Jesper Blomqvist, se nechal slyšet, že nyní přišel čas Rudých ďáblů zkompletovat dvě vítězství v řadě proti Toffees.

371AA5D5A5EB41F0A2E90ADD9C02D5A8

Na podzim zvítězili hráči United na domácím stadionu těsným rozdílem v poměru 2:1, když výhru svým fenomenálním výkonem zařídil David de Gea, který dokonce zneškodnil neomylného exekutora penaltových kopů Leightona Bainese. Že i toto těsné vítězství byl velký úspěch, potvrzuje i fakt, že v sezoně 2013/14 utrpěli Rudí ďáblové od svého soupeře dvě porážky.

Jsem si jistý, že se Everton na utkání s United těší,“ řekl Blomqvist. „Hrají totiž doma a náročnosti těchto střetnutí se je vědom i Louis van Gaal. Sám řekl, že je kolikrát obtížnější hrát na takové Aston Ville než třeba s mnohem věhlasnějším týmem, protože velmi důležitá je správná motivace hráčů.“

Když hrajete s týmem, který je v tabulce pod vámi, máte tendenci si myslet, že to bude lehký zápas. Toto je ale aspekt hry, na který si musíte dát pozor. A zvláště Everton dokáže být nepříjemný. Ale myslím si, že v United si tohoto jsou všichni vědomi. Loni prohráli s Toffees hned dvakrát, nicméně to byla zvláštní sezona, jelikož byla první po odchodu Sira Alexe Fergusona.“

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokYoung zacílen na pětihvězdičkový finiš
Ďalší článokSpeciální zápas pro Fellainiho
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!