15/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Mediální servis: 14. 4. 2015

Co se píše v médiích v souvislosti s Manchesterem United?

sir bobby

 

Hummels by mohl do United, říká Klopp

Jürgen Klopp, trenér Borussie Dortmund, říká, že Mats Hummels přemýšlí o přestupu do Manchesteru United.

Německý mistr světa je už nějakou dobu spojován s Manchesterem United, který by za něj měl nabídnout velké peníze. Zdá se, že tohle je jeho nejpravděpodobnější nová destinace. Klopp přiznal, že šestadvacetiletý bek zvažuje odchod z Westfalenstadion po konci špatné sezony.

Klub ze severního Porýní prožil žalostný start do Bundesligy, teď už se zvedá. V Champions League dokráčel do osmifinále, kde prohrál s Juventusem. A i když má Klopp zájem o setrvání obránce, tak připouští, že Hummels bude chtít odejít.

„Je dost dobrý na Manchester United. Řekl mi, že o tom přemýšlí. My sami máme neustále upřený zrak na trh s hráči. Chceme Matse udržet, bez pochyb. Jak se to vyvine? To vám neřeknu. Existuje seznam zajímavých hráčů, které v případě jejich dostupnosti potřebujete získat,“ řekl Klopp pro DW Sport.

Chicharito chce zůstat v Premier League, tvrdí známý novinář

Guillem Balague je známý novinář pracující pro Sky Sports. On tvrdí, že Javier Hernandéz chce příští sezonu setrvat v Premier League a je bez šance, že by se upsal Realu Madrid natrvalo. Mexičan dal za Real letos ve všech soutěžích pět gólů.

Balague, který promluvil pro  Revista de La Liga, ale řekl, že Mexičan chce zůstat v Anglii. I když měl nabídky odjinud.

„Mluví o frustraci, ale frustrovaný není jenom letos,“ řekl Balague. „Jsou to asi dva špatné roky, ve kterých nedostával šance a dokonce vypadával i z reprezentace. Teď je otázka, co bude dál. Má nabídku z americké MLS i Premier League. Chce jistě zůstat v Anglii a pravidelně hrát.“

Gary Neville: Udržet de Geu, nebo ho vyměnit za hráče Realu

Nechat jít de Geu do Realu jenom za to, když do United pošle jednu ze svých superstar. Alespoň takhle to říká Gary Neville. De Gea prožívá parádní sezonu, a tak je spojován s Realem Madrid. Neville připouští, že pokud Manchester United v létě brankáře pustí, tak by si měl vyžádat z Madridu hráče. V pořadu Super Sunday řekl:

„United se musí pokusit ho udržet. Pokud se tak nestane, je tu jen jeden klub, který by do něj šel. Manchester by si za něj musel někoho vzít. Usadil se a předvádí fantastické výkony. Celou sezonu je nejlepším hráčem United a kandiduje na hráče sezony.“

Zdroj: skysports.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!