30/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Van Gaal se omlouvá za Carricka a fanouškovi City

Louis van Gaal se omluvil za to, že vypotřeboval svá střídání moc brzy, a tak hráli United v deseti poté, co odkulhal Michael Carrick. Po zápase trenér ale také zavtipkoval, jelikož si rýpnul do fanouška City.

4588747

Red Devils měli pohodlný náskok a Louis van Gaal vyplýtval všechna svá střídání, takže jeho svěřenci dohrávali zápas pár minut v deseti. Michael Carrick totiž odkulhal do tunelu, měl něco s lýtkem.

„Na konci zápasu potřebovat Michael Carrick vystřídat, což jsem bohužel nemohl udělat. Byl velmi moudrý, že odstoupil ze hry. I s mým souhlasem. Doufám, že není zraněný,“ řekl.

 „Samozřejmě, že výsledek byl v té době (4:1) fantastický. Ale pak jsem musel dát Carricka dolů, to ode mě bylo trochu hloupé. Chtěl jsem dát všem mým hráčům dost času, protože pracovali opravdu tvrdě. Wayne musel hrát jako záložník. To bylo těžké. Druhá polovina byla mnohem lepší než první. Myslím, že jsme byli fantastičtí do té doby, než odešel Michael.“

V pozápasovém rozhovoru si také trošku rýpl. Omluvil se za velké vítězství 4:2 kadeřníkovi své ženy, který je fandou Blues. Ještě před zápasem trenér připustil, že očekávání byla tak vysoká, že o tom jeho žena diskutovala v místním salóně.

„Jmenuje se Dawn. Dawne, omlouvám se. Museli jsme vyhrát a byli jsme lepším týmem,“ řekl po zápase pro MUTV.

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!