25/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Young očekává drtivý finiš

Ashley Young tvrdí, že on a jeho spoluhráči jsou doslova znovuzrozeni po tom, co v posledních třech kolech dokázali předvést perfektní výkony, a to i proti těžkým soupeřům.

Ashley-Young-feirer-mot-Newcastle

Pravděpodobně není v lize jiný klub, který by dlouhodobě měl tak výborné závěry, jako právě Rudí ďáblové, a byť už s největší pravděpodobností titul nezískají, stále mají o co bojovat. Očekává se, že souboje o čtvrté místo potrvají až do posledního kola.

Je skvělé vítězit, nicméně nyní musíme situaci brát zápas po zápase, zvláště pak v této fázi sezony. United byli v této sezony vždy silní, což ukazujeme i nyní. Také je super ty zápasy vyhrávat a zároveň mít celou dobu utkání pod kontrolou. Zápas s Villou jsme kontrolovali od počátečního až do konečného hvizdu, a to nejen co se týče držení míče, ale také co do vytvořených šancí, či střel na bránu. V tom, co jsme předvedli, musíme pokračovat až do konce sezony.“

Je to pak především devětadvacetiletý Angličan, který v posledních zápasech předvádí velmi dobré výkony. Za vše hovoří fakt, že je to právě Angel Di María, který se musí spokojit s lavičkou náhradníků.

Vždy je skvělý pocit sklidit od fanoušků aplaus a skandování vlastního jména. Jsou fantastičtí a hlavně kvůli nim chceme předvádět dobré výkony, vytvářet si šance a získávat body. Přivezli jsme jim tři body z Anfieldu a věděli jsme, že na to musíme navázat i na Old Trafford.“

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!