03/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

City by se měli bát formy United, říká van Gaal

Louis van Gaal se domnívá, že by se měl Manchester City obávat Manchesteru United před nedělním derby na Old Trafford, a to kvůli parádní formě červeného celku.

Preston_22

 

 

V posledním derby, které se hrálo v listopadu na Etihad, vzal pro Citizens všechnu slávu Sergio Agüero, jenž zápas rozhodl svou jedinou brankou. Úřadující šampioni Premier League v tomto zápase dominovali, i kvůli červené kartě Smallinga. Red Devils zaznamenali jenom dvě střely na branku. Od té doby se ta úspěšnější ze dvou manchesterských částí zlepšila. V sobotu porazila Aston Villu a připsala si pátou výhru v řadě.

„Samozřejmě, že forma hraje roli v hlavách soupeřů, ale i v hlavách našich hráčů. Víc si teď věříme, a když ztratí nějaký bod, tak to budou mít na mysli také. Možná, že to roli hraje, ale je to spolehlivé na každého jednoho hráče a já neznám individuality hráčů City tak dobře. Ale my si teď dost věříme, navíc doma jsme moc bodů neztratili,“ řekl Nizozemec.

„Myslím, že v listopadu na Etihad to byl jiný Manchester United. To bylo ještě na začátku procesu, teď jsme na jeho konci. Tým se více vyvinul. Myslím, že i důvěra našich hráčů je v současné době hodně vysoká. Ale i naše výkony ukazují, že to není stejný Manchester United.“

zdroj: skysports.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!