25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Mata zaměřen na finální výzvy

Jeden klíčový zápas vyhrán, dalších sedm na řadě. Takhle bere Juan Mata poslední zápasy sezony 2014/15, jak Red Devils pokračují ve snaze dokončit tento ročník na vytoužené TOP 4 pozici.

_70825724_matastill

 

Vítězství 3:1 nad Aston Villou znamená to, že Jezdci jsou alespoň pro teď na třetí pozici a mají před svými pronásledovateli o Ligu mistrů velký bodový náskok. Mata řekl, že v týmu je bez výjimky sebevědomá atmosféra po nedávných výkonech a výsledcích. Trvá ale na tom, že hráči berou každý zápas na stejný význam a připravují se na každou zkoušku, jako by to byla příprava na finále.

„Sezona uteče tak rychle. Vypadá to, jako bychom byli v přípravě před pár měsíci. Ale stále před sebou máme nějaké finální zkoušky. Chceme skončit, co nejvýš to půjde. Myslím, že do konce sezony můžeme vyhrát ještě mnoho zápasů, pokud budeme hrát tak jako v posledních zápasech,“ řekl Španěl MUTV.

„Čelíme dvěma, nebo třeba, velkým rivalům – Chelsea, City a Arsenal, takže budeme potřebovat být na nejvyšším levelu, abychom je porazili. Každý zápas samotný je konečný a na každý myslíme zvlášť. Takže teď myslíme na neděli, kdy hrajeme proti City. Pak budeme přemýšlet o dalším utkání. Od teď do konce je každý bod důležitý a my se díváme na každý zápas jako poslední.“

zdroj: manutd.com 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!