02/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Herrera: Rooney je náš lídr

Ander Herrera cítí, že právě vůdcovské schopnosti Waynea Rooneyho pomáhají inspirovat Manchester United před závěrečnou rovinkou.

Ander Herrera

 

Klubový kapitán měl po neuspokojivém výkonu po zápase v FA Cupu s Arsenalem vášnivý projev. To mělo požadovaný dopad na důležité zápasy v Premier League s Tottenhamem a Liverpoolem. Když byl Ander Herrera dotázán časopisem United Review na to, zda měla Rooneyho slova účinek, odpověděl:

„Ano, vždycky to má dopad. Wayne Rooney je náš lídr. On je možná nejsilnější chlap, a to nejen fyzicky, ale i psychicky. Myslím, že celý tým ho vždycky následuje. Je to náš kapitán, náš lídr a náš největší charakter. Myslím, že velmi, velmi dobře ukazuje, co je Manchester United.“

Další úkol pro Rooneyho a Herreru je porazit na Old Trafford zlepšující se Aston Villu. Španělský záložník si je vědom toho, že klub z Midlands v prosinci ukončil sérii šesti výher Red Devils.

„Ve Villa Parku jsme nevyhráli, takže je musíme respektovat. Oni se chtějí udržet v Premier League, my chceme prodloužit sérii výher, takže to bude velmi těžké. My jsme ale Manchester United a musíme jít pro vítězství od začátku.“

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!