Kdo nastoupí proti Ville?

11

Hned několik hráčů má za sebou starty v reprezentačních dresech, které pro některé mohly znamenat pouze únavu, přičemž pro jiné (Falcao, Di María) nalezení formy.

falcao_columbia_00

Louis van Gaal se do utkání s Liverpoolem nebál postavit totožnou jedenáctku, jakou poslal do střetnutí s Tottenhamem, které United vyhráli v poměru 3:0. Tento tah se zdál jako správný, jelikož si svěřenci van Gaala odvezli tři body i z Anfieldu. Nyní však van Gaal stojí před ještě těžším rozhodnutím, jelikož kartami může zamíchat poslední reprezentační přestávka.

Té se zúčastnilo hned třináct hráčů z Old Trafford, přičemž některým přišla vhod více a jiným pro změnu méně. Například Antonio Valencia musel urazit dlouhou cestu až z LA po tom, co jeho Ekvádor utrpěl porážku s Mexikem v poměru 1:0. Tato skutečnost nahrává brazilskému bekovi Rafaelovi, který už je nyní fit a možná únava Valencii mu tak zaručí místo v základní jedenáctce. Z Kalifornie se rovněž musel dopravit Marcos Rojo, nicméně jeho start je ohrožen podstatně méně a to z důvodu nemoci, kterou nyní trpí Chris Smalling po remízovém zápase Anglie s Itálií. Nejistý je rovněž start Daleyho Blinda, který musel odehrát za holandský tým hned dvě utkání, a tak se předpokládá start talentovaného Luka Shawa.

Byť se ze záložní řady účastnilo reprezentačních zápasů hned šest hráčů, tři z nich, kteří nastoupili v zápase s Liverpoolem, tedy Ander Herrera, Juan Mata a Ashley Young, povoláni nebyli, a tak je jejich start proti Villans velmi pravděpodobný. Michael Carrick, Marouanne Fellaini a Wayne Rooney pak za své země nastoupili a pouze potvrdili své formy, když i v reprezentačních dresech podali bezchybné výkony.

Van Gaal má pak k dispozici i hráče, které poslal do zápasu s Liverpoolem pouze z lavičky, jmenovitě Di Mariu a Falcaa, přičemž druhý jmenovaný se v dresu Kolumbie dokázal trefit hned třikrát. I forma Angela Di Maríi by pak mohla mít rostoucí charakter, což potvrzuje také fakt, že je to právě tento Argentinec, kdo se může pyšnit statusem druhého nejlepšího nahrávače v lize.

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokValdés: Je skvělé být součástí tohoto klubu
Ďalší článokHummels pripustil odchod z Borussie Dortmund
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!