20/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Mladík jsem jenom jménem, směje se Young

Před sobotním zápasem s Aston Villou, bývalým Youngovým klubem, Ashley potvrdil, že se cítí jako starší hráč. Má tím na mysli, že se cítí jako starší a zkušenější a je si vědom toho, že má více zodpovědnosti a stará se i o mladší. 

Ashley-Young-feirer-mot-Newcastle

 

 

Zeptejte se v kabině kteréhokoliv hráče na to, kdo je nejveselejší a nejvtipnější hráč. Skoro každý řekne jméno tohoto temperamentního levého křídelníka, jenž tvrdě pracoval, aby si vybojoval místo v sestavě Louise van Gaala.

V roce 2011 byl z Midlands Young vykoupen United a v Manchesteru je úplně jako doma a vyřazuje druhem důvěry, která přichází když máte ve svém okolí plné pohodlí. Příliv podpisů v letním přestupovém období ho trochu změnil a pomohl nováčkům v týmu pomoci s usazením se.

„Díval jsem se okolo sebe a přemýšlel jsem o tom, že jsem jeden z hráčů, co je tady nejdéle. Dřív jsem býval zvyklý říkat, že jsem mladík. Teď to můžu tvrdit jenom o svém jménu! Abych byl upřímný, tak je vždycky hezké slyšet od spoluhráčů, že o mně mluví jako o vtipálkovi nebo že jsem charakter. Musíte mít dobrého týmového ducha a toho my máme. Vždycky jsme měli,“ řekl Ashley pro manutd.com.

„Někteří hráči mají rádi nepořádek všude kolem a každý dělá v kabině něco jiného, ale respektujeme se a všichni spolu vycházíme dobře. Týmový duch, který máme, je skvělý. Je potřeba trochu času, než začne prosvítat v klubu osobnost. Když jsem sem poprvé přišel, znal jsem pár kluků z reprezentace, ale vážně jsem nevěděl, co očekávat. Když se v týmu dobře usadíte, tak váš charakter začne více a více vysvítat.“

Odchod některých charismatických lídrů nevyhnutelně umožnil ostatním najít si svůj „hlas“ a navíc jejich zodpovědnost je něco, co se jim zamlouvá, zatímco ocenění toho je společná role s jeho více zkušenými kolegy, včetně nového kapitána Wayna Rooneyho.

„Když vám odejde Vida, Rio a Patrice Evra, tedy nejen velké charaktery, ale i kapitáni, tak musí lidé vystoupit a chopit se toho. Tohle se přesně stalo. Chopíte se větší moci a pomáháte mladším, ale to je každého práce. Máme jednoho kapitána, ale když jsme na hřišti, tak je tam jedenáct kapitánů. Každý chce jít správným směrem a chce sloužit týmu. Tak to my děláme jako tým. Když máte tohle na hřišti i mimo něj, je to skvělé.“

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!