04/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Blind byl úspěšnější než de Gea, Smalling zraněn

Včera mohli diváci po celém světě sledovat zajímavý souboj mezi Španělskem a Nizozemskem, úspěšnější z Ďáblů byl Blind. Mimo to se ukázali i další reprezentanti. Naopak Chris Smalling se zranil.

blind2

 

Naposledy se Španělsko střelo s Nizozemskem na mistrovství světa 2014 v Brazílii. Tenkrát dal dva góly Robin van Persie a Oranjes vyhráli 5:1 a ponížili tak obhájce titulu. Včera van Persie nehrál, zato Daley Blind a David de Gea ano.

Nicméně hned ze začátku zápasu dostal de Gea dva góly během čtyř minut, takže Španělé prohráli 0:2. Výhře asistoval i Daley Blind, jenž odehrál 73 minut.

Další Ďábel k vidění byl Marouane Fellaini, jenž pomohl k výhře Belgie 1:0 nad Izraelem. A Fellaini pokračoval ve své skvělé formě. Při výhře 5:0 nad Kyprem zaznamenal dva góly, včera dokonce zápas rozhodl po devíti minutách hry. Díky tomu vede Belgie skupinu B před Walesem, a to zásluhou skóre.

Další zástupci z United hráli v zápase Itálie proti Anglii. Toto utkání skončilo 1:1. Od začátku hrála trojice Rooney, Jones, Smalling. Jenže už ve dvacáté deváté minutě překonal Harta Pellé, takže Albion musel dohánět. A bylo to ještě horší. Ještě před poločasem nuceně odešel Smalling, kterého nahradil Carrick. Ten začal ve středu pole, čímž vrátil Phila Jonese hrajícího na této pozici zpátky na stopera. Později vyrovnal Andros Townsend.

Po zápase pro ITV promluvil Wayne Rooney, který ocenil zejména Michaela Carricka: „Nejlepší hráč na hřišti byl o míli před všemi Michael Carrick. Přišel a diktoval naši hru. Pak jste mohli vidět, jak jsme kontrolovali hru. On byl rozdílem mezi dvěma týmy.“

Jak už bylo napsáno, Chris Smalling musel střídat. Nad jeho nástupem do zápasu proti Aston Ville tak visí otazník. Ve formě hrající stoper začal zápas po boku Phila Jagielky, ale po 43 minutách musel střídat. Pětadvacetiletý borec vypadal udiveně, když střídal, ale pak potvrdil, že se necítí dobře.

 zdroj: manutd.com

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!