25/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Situace v Realu je frustrující, přiznává Chicharito

Mexický útočník je nespokojen s životem na Santiagu Bernabeu a od počátku jeho hostování z Manchesteru United cítí nedostatek podpory.

javier-hernandez-chicharito-real-madrid_1mu9hq9a81qau1js8wk74d5pxq

Javier „Chicharito“ Hernández přiznal, že je stále více frustrovaný z nedostatku zápasů odehraných za Real Madrid. Reprezentant Mexika, jenž o víkendu vstřelil pěkný gól do sítě Ekvádoru, se k Realu připojil na začátku sezony, kdy proběhla dohoda o ročním hostování. Zatím ale Carla Ancelottiho. Šestadvacetiletý útočník v La Lize nastoupil třináctkrát, z toho jenom jednou od začátku. Dal jenom tři branky a přiznal, že si šáhl na dno.

„Moje situace je frustrující. Do tréninku dávám všechno, co to jde. Příležitosti v zápase jsou ale minimální. Patřím do týmu, ale nepatřím do té důležité skupiny. Nehraju velké zápasy. Někdy je moje sebevědomí na bodu mrazu, i když se snažím, aby bylo nahoře s pomocí lidí, kteří mě podporují a věří mi,“ řekl Hernández Fox Sports.

„Nejdůležitější je dostávat šance a mít pocit, že vám věří. Kdykoliv mi svěřili jakoukoliv práci, tak vyšla dobře, ale poslední dva roky pro mě jsou frustrující. Potřebuju, aby kolem mě byli lidé, co mi věří. Jim alespoň dokážu, jestli jsem dobrý, nebo ne.“

Je naprosto nepravděpodobné, že by Real prodloužil hostování, nebo by chtěl dokonce přestup. Útočník by se měl vrátit v červnu do United, kde má kontrakt do roku 2016. Možný je přestup v rámci Anglie, hovoří se o West Hamu.

Zdroj: goal.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!