24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Amosovo hostování by se mohlo stát přestupem

Ben Amos odešel na hostování do Boltonu Wanderers. Trenér Boltonu ale přemýšlí o přestupu.

_81672716_466211154

Neil Lennon naznačil, že na konci sezony by se mohlo hostování přetavit v přestup Bena Amose. A Lennon přiznal, že je překvapen, že po rodákovi z Macclesfieldu dříve nešáhl jiný tým. Amos v Boltonu odchytal osm zápasů, sedmkrát od začátku a obdržel jenom pět gólů, přičemž dvakrát udržel čisté konto. Ale k dispozici už je Adam Bogdan a s ním i Andy Lonergan, jenž se zotavil z otřesu mozku.

„Můžete vidět Benovu řeč těla, jak si to tady užívá a hraje líp, než jsem doufal. Určitě zlepšil svou reputaci a fakt je, že se snaží ukázat před ostatními, kdo by ho chtěli.  Jsem si jistý, že v létě bude mít nápadníky a my můžeme být jedni z nich,“ řekl Lennon.

Amos nehrál ligové utkání v seniorech přes rok. Až pak ho vysvobodil Lennon z pozice čtvrtého brankaře Manchesteru United.

„O Benovi jsem věděl, znal jsem jeho jméno. Moc jsem o něm nevěděl. United byli dobří na trhu, jelikož nám na hostování nechali i Saidyho Janka. Ben je pro nás jistě přínosem. Udělal nás lepší. Myslím, že i on se stal lepším. Možná se s ním díváme do budoucna.“

zdroj: manchestereveningnews.co.uk


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!