04/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Smalling: Jsem tu šťastný

Obránce Manchesteru United Chris Smalling říká, že je v klubu šťastný a doufá, že v Manchesteru zůstane do konce své smlouvy.

smalling_00

 

Smallingova smlouva vyprší na konci příští sezony a spekulace říkají, že United jsou otevření k prodloužení kontraktu pětadvacetiletého beka. I proto, že v posledních zápasech hraje ve velké formě a v soubojích s Liverpoolem a Tottenhamem exceloval. V neděli měla anglická reprezentace tiskovou konferenci, ve které padla i otázka ohledně smlouvy.

„Tohle jsem opravdu s nikým neprojednával. Manažer mi věří a já jsem šťastný, když hraji. Máme před sebou dalších osm zápasů, takže se díváme dopředu, abychom končili v co nejlepší formě. Jestli vidím svou budoucnost v United? Vidím. Užívám si hraní, vždycky jsem si užíval hraní za United, zejména teď. Když budu schopný přispívat týmu tak, jako teď, tak budu rád, jestli tady zůstanu, co nejdéle to půjde,“ řekl Smalling.

 Louis van Gaal hodnotí Chrise dobře a sám hráč říká, že manažer mu v této sezoně pomohl. Když padla otázka, jestli hraje nejlepší fotbal svého života, řekl:

„Ano, myslím, že ano. Manažer ukázal, že mi věří. Zejména v posledních měsících. Býval jsem fit, manažer mě vybral a já si užíval fotbal. Myslím, že je velmi upřímný. Říká, co děláte dobře, ale také v čem se musíte zlepšit. Skutečně vám věří.“ 

A Smalling řekl, že by s diskuzemi o prodloužení smlouvy rád počkal až do léta. Na otázku, jestli teď nějaká jednání probíhají, odpověděl:

„Ne, nejsem si toho vědom. Teď se o to vážně nezajímám.“  

zdroj: skysports.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!