22/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Rooney je jeden z nejlepších a Kane se od něj musí učit, říká Henry

Thierry Henry řekl, že stoupající anglické fotbalové hvězdy se musí učit od Rooneyho, kterého považuje za jednoho z nejlepších hráčů světa.

article_0e488a07695cf76f_1350643326_9j-4aaqsk

Henry doslova Rooneyho, který nahání národní rekord ve vstřelených brankách, popsal jako jednoho z velikánů fotbalu. Zároveň bývalý útočník Arsenalu či Barcelony trvá na tom, že by mladí hráči, jako Harry Kane a Raheem Sterling, neměli ztrácet čas zbytečnostmi v trénincích, když jsou na nich s Waynem Rooneym.

„Skutečně oceníte Rooneyho až skončí. Je to smutné, ale vždycky je to tak. Rozhodně vyzývám všechny mladíky v mužstvu, jako je Sterling a Kane, aby Wayna sledovali a učili se od něj. Mají obrovské štěstí, že jsou na jednom hřišti, na kterém je i Wayne. Musí z toho co nejvíce vytěžit. Udělali by pitomost, kdyby se nesnažili se přiučit. Musí se ho snažit kopírovat. Kopírovat jeho obětavost a způsob hry. To samé platí pro mladíky v United,“ napsal do sloupku v The Sun.

„Jestli hrajete fotbal dobře šest měsíců nebo sezonu, tak to nic neznamená. Když hrajete skvěle přes dekádu, jako Wayne, tak je to mimořádné. Vím, co to obnáší a není to snadné. Věřte mi, lidé o něm mluví i mimo Anglii. Ve Španělsku a Francii je považován za top hráče.“

Zdroj: dailymail.co.uk


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!