28/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Zlatan byl zrozen pro United, říká Schmeichel

Bývalý brankář United si myslí, že by se Zlatan Ibrahimović perfektně hodil na Old Trafford a šel by ve stopách Erica Cantony.

Zlatan Ibrahimovic

Útočník Paris Saint-Germain ve své kariéře získal 11 ligových titulů v sedmi klubech. Ale nikdy nepůsobil v Premier League i přesto, že s ní byl několikrát spojován. Nedávno se toto téma zase vrátilo, a to když si veřejně stěžoval na Ligue 1. A Peter Schmeichel se domnívá, že by měli Red Devils Ibrahimoviće přivést, pokud bude k dispozici.

„To, co dělá s PSG, je neuvěřitelné. Dodává týmu důvěryhodnost a zviditelňuje ho. Bere na sebe zodpovědnost. Minulé léto tu byly spekulace, že by mohl do Manchesteru United. Pak jsem řekl, že byl Zlatan narozen, aby hrál za tento klub. To je důvod, proč byl v United Cantona  úspěšný. Nebyl v Leedsu, ani v klubech ve Francii. Proč? Protože to je prostě Manchester United. V Manchesteru je hráčům dána svoboda, ale i jakási zodpovědnost,“ uvedl Schmeichel.

„V týmu se vám ale může vyskytnout taková osobnost. Taková, jakou byl například Beckham, který byl mezi nejlepšími i po odchodu. Jsou stovky hráčů, které chtějí být jako Beckham, ale nemají takovou osobnost a neuspějí.“

zdroj: manchestereveningnews.co.uk

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!