31/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Herrera poodhalil tajemství kabiny

Bývalý hráč Bilbaa řekl, že na Old Trafford mezi hráči neexistuje žádná hierarchie. Vzápětí ale přiznal, že Michaela Carricka respektuje celý tým a prozradil, kdo je největší vtipálek.

Ander Herrera se raduje z gólu proti Swansea

 

Ander Herrera přestoupil do United v létě 2014 a po pomalém startu pod Louisem van Gaalem se stal jedním ze základních stavebních kamenů celého týmu, který se žene za účastí v Lize mistrů. V kádru už je nějaký ten měsíc, a tak už se v kabině zabydlel a ví, jak to chodí.

„Největší vtipálek je asi Ashley Young. Ale myslím si, že větší smysl pro humor mají španělsky mluvící hráči. Možná je to proto, že jsme (španělsky mluvící hráči) pořád spolu a anglicky tolik nemluvíme. Ángel si z vás nepřestane dělat srandu. Falcao a Valencia jsou taky otevření. Myslím si, že my, co mluvíme španělsky, si rozumíme víc, ale pomalu zjišťujeme, jak to tu chodí. Rooney je k nám velmi přátelský a vtipkuje s námi i ve španělštině, ale radši s ním mluvím o fotbale, protože vím, že miluje box a nechci mu říkat něco nevhodného, aby ho na mě vyzkoušel,“ popisoval Herrera pro El Pais.

I přesto, že byl bojovník Rooney zvolen za kapitána, byl Manchester United kritizován za to, že nemá dostatek vůdců, jako byl například Nemanja Vidić nebo Rio Ferdinand. Herrera ale říká, že každý v klubu respektuje Michaela Carricka.

„Myslím, že je tady hodně respektu pro hráče typu Carricka a Rooneyho, kteří tu jsou mnoho let – je obtížné tak dlouho vydržet. Ale myslím si, jak mi David de Gea řekl, že když tu byl Scholes, Giggs a Ferdinand, tak tu byla větší hierarchie. Carrick působí velmi vážně, ale připomíná mi jednu z frází Marcela Bielsy (bývalý trenér Andera), která říká: Lídři nepotřebují moc mluvit, ale když mluví, tak posloucháš,“ zakončil Herrera.

Zdroj: goal.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!