26/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Scholes: Bale by byl pro United velkým přínosem

Podle bývalého hráče Manchesteru United Paula Scholes by byl případný přestup Garetha Balea z Realu Madrid na Old Trafford skvělou volbou.

Velšský ofenzivní hráč Gareth Bale momentálně ve španělském Realu Madrid neprožívá ideální období a často je terčem kritiky fanoušků královského klubu. Po prohře 2:1 od Barcelony dokonce část fanoušků španělského klubu zaútočila na hráčovo Bentley. Bývalý skvělý záložník Manchesteru United Paul Scholes tvrdí, že Gareth Bale by byl pro tým Louise van Gaala velkým přínosem, fanoušci by jej milovali a hráč by se dokonce mohl vyrovnat samotnému Ericu Cantonovi.

„Můj pocit je ten, že by byl pro Manchester United velkou posilou. Samozřejmě, že jako velký fanoušek Manchesteru United bych jej velmi rád v tomto týmu viděl, ale když se na to podívám objektivně, Bale je skvělý fotbalista a v Tottenhamu se z něj stal z levého obránce jeden z nejlepších ofenzivních hráčů v zemi,“ řekl Paul Scholes pro Independent.

„Na Old Trafford by byl zbožňován. Myslím si, že jeho příchodem by mohl Manchester United v příští sezoně vážně usilovat o zisk ligového titulu. Během svého působení v United jsem byl svědkem příchodu několika hráčů, kteří dokázali tým výrazně zvednout. Od Erica Cantony, přes Dwighta Yorke, Ruuda van Nistelrooye a Wayna Rooneyho. Toto byli úžasní fotbalisté, kteří se v United stali velkými hráči. Bale má stejný potenciál jako oni.“

Zdroj: dailymail.co.uk


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!