Radamel Falcao zazářil v dresu Kolumbie

Útočník Manchesteru United Radamel Falcao zazářil v přátelském utkání Kolumbie s Bahrajnem, když se na vysoké výhře 6:0 svého týmu podílel dvěma brankami a dvěma asistencemi.

Útočník Manchesteru United Radamel Falcao, který v anglickém klubu hostuje z AS Monaco a v poslední době se mu příliš herně ani střelecky nedaří, zazářil v přípravném utkání kolumbijské reprezentace v utkání proti Bahrajnu. Falcao nastoupil v základní sestavě a oblékl také kapitánskou pásku.

Ve 14. minutě utkání Falcao přihrávkou připravil úvodní branku utkání pro Carlose Baccu. Poté už se střelecky prosadil sám Falcao a to nejprve v 32. minutě střelou levačkou do rohu branky a poté taky o pár minut později, kdy jeho střela byla tečována jedním z domácích obránců a skončila za zády brankáře Sayeda Mohameda Abbase. Těsně před koncem prvního poločasu mohl vstřelit i třetí branku, ale mířil pouze do boční sítě.

V 57. minutě sice bývalý útočník Atletica Madrid dopravil míč do branky, ale gól mu nemohl být kvůli ofsajdovému postavení uznán. Čtvrtou branku Kolumbie přidal Adrian Ramos, kterému asistoval opět Falcao. Falcao vydržel na hřišti až do 70. minuty, kdy jej vystřídal Andrés Rentería, střelec páté branky hostujícího celku. Na konečných 6:0 upravil debutant Johan Mojica. Radamel Falcao upravil své statistiky v národním týmu na 55 odehraných utkání a 23 vstřelených branek.

***

Skotsko U21 ve včerejším přátelském utkání s reprezentací Maďarska U21 na jeho hřišti zvítězilo 2:1. Do druhého poločasu nastoupil za hostující tým obránce Manchesteru United Donald Love a byl to právě on, kdo v poslední minutě zápasu svým centrem našel hlavu Lawrence Shanklanda, jenž rozhodl o vítězství mládežnického výběru Skotska 2:1.