05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

McNair debutoval v reprezentaci Severního Irska

19letý obránce Manchesteru United Paddy McNair včera debutoval v reprezentaci Severního Irska v přátelském utkání proti Skotsku, jenž zvítězilo 1:0.

Ve středu večer se v Hampden Parku střetly v přátelském utkání fotbalové reprezentace Skotska a Severního Irska. V hostujícím dresu nastoupil ke svému prvnímu reprezentačnímu startu 19letý obránce Manchesteru United Paddy McNair. McNair nastoupil na pravém kraji obrany a odehrál celé utkání.

V základní sestavě nastoupil také McNairův spoluhráč z United Jonny Evans, který dokonce vedl svoji zemi jako kapitán. Jedinou branku utkání vstřelil pár minut před koncem obránce Ipswich Town Christophe Berra. Domácí Skotsko tak zvítězilo 1:0.

„Z tohoto utkání si můžeme odnést hodně. Na konci utkání jsme měli v sestavě tři hráče mladších dvaceti let. Pro kluky jako jsou Paddy McNair, Luke McCullough nebo Ryan McLaughlin je velmi cenné, že odehráli v takovém zápase několik minut,“ řekl trenér Severního Irska Michael O’Neill.

Pro Evanse to bylo po delší pauze první soutěžní utkání, jelikož poslední tři ligové zápasy zmeškal kvůli suspendaci, kterou obdržel po údajném plivnutí na útočníka Newcastelu Papisse Cisseho. 27letý obránce zmešká ještě tři následující ligová utkání – proti Aston Ville, Manchesteru City a Chelsea.

Zdroj: MEN


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!