05/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Jones: Dokazujeme, že kritika není na místě

Phil Jones přiznává, že hráči Manchesteru United si užívají, když mohou vyvracet kritiku a špatná očekávání, protože zvítězili v obou těžkých zápasech s Tottenhamem a Liverpoolem.

Před těmito výhrami byli Rudí ďáblové považováni za outsidery v boji o příčky zajišťující Ligu mistrů, nicméně současný pohled na věc vše mění. United zůstali na čtvrtém místě Barclays Premier League a mají pětibodový náskok před Liverpoolem a zbývá jim odehrát ještě osm zápasů. I když je ve hře ještě hodně bodů, Jones je nadšen, do jaké formy se Manchester dostal a v jakou chvíli.

„Dokázali jsme, že se v nás mýlili. Lidé mohou předpokládat a předpovídat a na nás je jejich předpoklady vyvracet. A to si opravdu užíváme, vždyť se nám to prozatím daří. Máme před sebou ještě osm střetnutí a některá pro nás budou velkou zkouškou. Víme, že to ještě bude dřina.

Kritika vás vždy motivuje a většinou vždy nějakou dostanete. Když jste v tak kolosálním klubu jako je Manchester United, tak jakmile se vám nedaří, jak by se očekávalo, můžete očekávat reakce.

Víme, že když budeme pokračovat s těmito výkony, budeme na tom dobře. Jsme profesionálové a je nám jasné, že každý člověk má svůj vlastní názor a každý si může stěžovat, ale s nějakými spekulacemi chceme skoncovat.“

Jones podal vedle Chrise Smallinga slušné výkony v posledních dvou utkáních, otázka je, jestli bude toto partnerství podporovat Louis van Gaal i po mezinárodní přestávce.

Tato dvojice byla Sirem Alexem Fergusonem označena za přirozené nástupce Rio Ferdinanda a Nemanji Vidiće. Nejprve to nemohlo úplně fungovat kvůli zraněním a dobré formě Marcose Roja, ale Jones věří, že mohou oba tvořit základní kameny pevné obrany.

„Nebylo to pro nás zrovna jednoduché. Zdálo se, že bychom mohli vedle sebe hrát, ale zatím jsme toho neodehráli tolik, kolik by se mi líbilo. Nedávno mi někdo řekl, že ve skutečnosti jsme spolu hráli jen čtyřikrát ve čtyřech sezónách. Z takového počtu zápasů nemůžete vytvořit partnerství. Doufejme, že nyní dostaneme šanci a udržíme se fit, abychom mohli hrát dohromady. Vzájemně se dobře doplňujeme, ale to neplatí jen pro mě a Chrise. Marcos Rojo přišel a je skvělý; výborně doplnil díru v sestavě. Konkurence je zdravá, konkurenci očekáváme a chceme.“

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!