14/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Carrick oslavuje výhru na Anfieldu

Záložník Manchesteru United Michael Carrick je potěšen z vytěžení maximálního počtu bodů z utkání s Liverpoolem a popisuje tento zápas jako mimořádně důležitý.

Carrick právě čerstvě podepsal novou jednoletou smlouvu a ukazuje tak, že má Manchesteru stále co dát, což dokazuje i fakt, že po jeho navrácení do základní sestavy United vyhráli oba dva velké zápasy.

„Velmi důležitý zápas a na Anfieldu se vyhrává těžko. Nezáleží, kde se zrovna nacházíte v tabulce, v tom jsou tyto zápasy speciální, ale včerejší utkání bylo významné. Oni nás stíhali, takže toto vítězství je opravdu cenné.

Výkon v prvním poločase byl dobrý. Oni se vždy snaží hodně presovat a hrát ve vysokém tempu, ale myslím, že jsme dobře drželi balón na kopačkách, hráli solidní pěkný fotbal a dělali jim hodně problémů. Po poločase jsme zaslouženě vedli.“

Carrick byl jedním z nejlepších hráčů, nicméně nejvíc vynikl Juan Mata, jenž dvakrát rozvlnil síť soupeře a zabral tak titulní strany novin. Zástupce kapitána měl tedy potřebu vyjádřit svoji chválu na svého španělského kolegu.

„Myslím, že druhý gól byl absolutně senzační. První byl také dobrý, myslím si – dobré zpracování a střela slabší pravou nohou, ale druhá branka byla skvělá. Jsem si jistý, že si ji bude dobře pamatovat a ještě se mu snad nějaké podobné podaří.“

zdroj: manutd.com

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!