25/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Angažmá v United bude van Gaalovo poslední

Manažer Manchesteru United Louis van Gaal prozradil, že jeho angažmá v anglickém klubu je jeho poslední prací ve fotbale.

63letý manažer pro deník Daily Telegraph potvrdil, že až se jeho angažmá v Manchesteru United nachýlí ke konci, ukončí trenérskou kariéru. Van Gaal, který nyní s United v Premier League bojuje o příčky zajišťující účast v Lize mistrů, se chce po ukončení kariéry více věnovat své rodině.

„Jsem už starý, toto je moje poslední angažmá. Musím se více věnovat dětem, stejně tak jako vnoučatům a manželce. Zaslouží si to. Momentálně se jim moc věnovat nemůžu, naposledy jsem dokonce zmeškal vnukovy narozeniny a to se mi nelíbí. Moje manželka chtěla, abych skončil už před pěti lety. V Portugalsku mám svoje pohodlí, potom se zde přestěhuju. Chci zde hrát golf, jíst skvělá jídla a užívat si života,“ řekl Louis van Gaal.

„Je zde nádherné počasí a skvělá pláž. Nechci příliš cestovat, protože mám umělou kyčel a na letištních kontrolách jako jediný neustálé pípám. Nemám to rád, a proto se usadím ve svém ráji v Portugalsku.“

Louis van Gaal se nyní ale plně soustředí na to, aby Manchester United skončil v ligové tabulce do čtvrtého místa zaručující účast v Lize mistrů.

„Ano, je to náš cíl. Musíme se kvalifikovat do Ligy mistrů a příští rok nás čekají další výzvy. Zlepší to náš tým a samozřejmě budeme chtít hráče, kteří by ještě zvýšili naši kvalitu.“

Zdroj: skysports.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!