Sheringham: Wilson bude hvězdou

30

Vítěz treblu z roku 1999 Teddy Sheringham se nechal slyšet, že jej velmi těší progres mladíčka Wilsona, přičemž jedním dechem dodává, že je tento odchovanec schopen v příští sezoně nastřílet až dvacet branek.

James Wilson se raduje z gólu

Wilson debutoval v červeném dresu už v loňské sezoně, kdy mu dal jako první šanci dočasný manažer Ryan Giggs, přičemž v získávání zápasové praxe pokračuje i tuto sezonu pod vedením Louise van Gaala. A byť poslední zápas Rudých ďáblů proseděl Wilson na lavičce náhradníků, tak se dokázal alespoň prosadit ve výběru U21, kdy v zápase s Evertonem, jež skončil v poměru 2:1, vstřelil úvodní branku United.

Kvality tohoto odchovance neunikly ani bývalému útočníkovi Teddymu Sheringhamovi, který má na Wilsona jen slova chvály.

Strašně se mi líbí,“ řekl Sheringham. „A je velká škoda, že Radamel Falcao a Robin van Persie mají přednost. Louis van Gaal si sice postěžoval, že momentálně nemá útočníka, který by dokázal nastřílet za sezonu více než dvacet branek, ale pokud by více nasazoval Jamese Wilsona, například vedle Wayna Rooneyho, tak každý jeden z nich by tuto metu pokořit dokázal.“

Jde přímo na branku, umí střílet góly, je rychlý a má ohromnou výhodu v tom, že je levonohý – pro levonohé hráče je snazší nachytat obránce nepřipraveného. Má správný přístup, a dobré vyhlídky před sebou. Každý by si na něj měl dát pozor.“

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokCarrick verí v návrat do Ligy Majstrov
Ďalší článokHodnocení: Manchester United – Tottenham Hotspur
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!