03/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Ben Amos odejde z Manchesteru United

Brankář Manchesteru United Ben Amos, který momentálně hostuje v Boltonu, po sezoně s největší pravděpodobností z Old Trafford odejde.

ben-amos

24letý anglický brankář poslední dva měsíce hostuje v anglickém Boltonu, za který odchytal pět utkání a inkasoval tři branky. Za první tým Manchesteru United Amos odchytal celkem sedm utkání, po většinu času ale hostoval v jiných klubech, zde můžeme zmínit např. Carlisle, Hull, Oldham nebo Peterborough.

Amos má na Old Trafford smlouvu pouze do konce sezony a vypadá to, že po jejím skončení z klubu odejde. V lednu totiž do United přišel španělský brankář Victor Valdés a Amos se tak stal nadbytečným.

„Mohli byste říct, že příchod Victora Valdése byl posledním hřebíčkem do rakve. Během předsezonní přípravy mi bylo řečeno, že budu dělat brankářskou dvojku a že dostanu šanci v pohárových zápasech. Jakmile ale do týmu přišel Victor, byl jsem v podstatě degradován až na post brankářské čtyřky, takže jsem musel jít dál. Už mi bylo 24 let, takže můžu odejít na základě Bosmanova pravidla, což mi dává ve výběru větší flexibilitu. V létě vyhodnotím všechny možnosti a uvidím, co pro mne bude nejlepší,“ řekl Ben Amos.

Zdroj: bbc.co.uk


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!