19/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Boss: Di María je tady šťastný

Louis van Gaal se nechal slyšet, že jeho svěřenec s číslem sedm na dresu je na Old Trafford šťastný. Manažer se rovněž vyjádřil k incidentu s červenou kartou, kterou Di María obdržel v zápase s Arsenalem.

Angel-di-Maria-Man-United

Tato červená karta pak nedovolí Argentinci nastoupit v dnešním zápase s Tottenhamem, nicméně se jedná pouze o tento jeden zápas a van Gaal tak stále může se službami Jihoameričana v boji o titul počítat. A byl to právě manažer, který byl na tiskové konferenci až netradičně přímo dotázán ohledně budoucnosti Argentince na Old Trafford.

Jako manažer nemůžete říct ‚ano‘, nebo ‚ne‘, protože to je vždy na hráči. Ale nemyslím si, že odejde. I navzdory tomu incidentu, kdy mu vykradli dům, je v Manchesteru šťastný. Opravdu si nemyslím, že odejde, už jenom kvůli jeho reakci po prohře a červené kartě v zápase s Arsenalem. Zachoval se správně. Takový přístup mám rád.“

Byť Di María obdržel ve svém posledním zápase červenou kartu, trest platí pouze pro nejvyšší soutěž, a tak stále má možnost hrát za tým Warrena Joyce v rámci U21. Van Gaal však tvrdí, že se tak nestane.

Nebude hrát. A víte proč? Protože hraje každý zápas. Hrál skoro pořád a souvisí to s tím, co už jsem jednou řekl. Musím ho poměřovat jen s těmi nejlepšími hráči, pak bude hrát.“

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!