24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Carrick: Na neděli jsme připraveni

Michael Carrick tvrdí, že hráči tahají za jeden provaz a před posledními deseti duely Premier League jsou pozitivně naladěni.

rooney carrick 111

Třiatřicetiletý záložník, jež se po více než pěti týdnech vrátil coby střídající hráč v zápase s Arsenalem do hry, by mohl být tím uklidňujícím aspektem, jež by mohl pomoct sbírat důležité body v boji o místo v první čtyřce.

Stejný hráč tvrdí, že svěřenci Louise van Gaala jsou nyní pozitivně naladěni, zvláště pak po tom, co společně strávili středu na závodech Cheltenham Festival, na kterém všichni zářili úsměvy.

Zvládneme to, dostaneme ze sebe to nejlepší,“ řekl Carrick. „Tvrdě trénujeme a taháme za jeden provaz. Už se nemůžeme ohlídnout zpět. Musíme se dívat na každý jeden zápas, který nás čeká a soustředit se jen na pozitiva.“

Prvním soupeřem po prohře s odvěkým rivalem Arsenalem je jiný londýský klub, a to Tottenham, který Carrick dobře zná ze svého působení.

Nyní už každý zápas znamená hodně, speciálně pak s týmem, který je našim sousedem v tabulce. Těch nás nyní pár čeká, každopádně na neděli jsme připraveni.“

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!