26/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Keane se chce prosadit do sestavy United

Útočník Will Keane doufá, že jeho aktuální forma, kterou předvádí na hostování v Sheffieldu Wednesday, mu pomůže se prosadit do sestavy Manchesteru United.

Will Keane

Anglický mládežnický reprezentační útočník debutoval v prvním týmu Manchesteru United v roce 2011 v zápase proti Blackburnu Rovers a nyní doufá, že v příští sezoně přidá další zápasy v rudém dresu. Ačkoliv jeho dvojče Michael Keane v lednu přestoupil do Burnley, Will chce manažera Manchesteru United Louise van Gaala přesvědčit o svých kvalitách. V dresu Sheffieldu Wednesday, kde je momentálně na hostování do konce sezony, odehrál zatím deset utkání, ve kterých vstřelil tři branky.

„Užívám si to tady. Je to pro mne dobrá zkušenost, navíc hraji pravidelně v každém zápase, za což jsem velmi rád. To je ten hlavní důvod, proč jsem zde přišel, abych pravidelně hrál,“ řekl Will Keane.

„Mým cílem je vrátit se do Manchesteru United a prosadit se do sestavy. Momentálně jsem tady na hostování do konce sezony a chci tady odvést maximum práce. Doufám, že budu i nadále hrát dobře a budu i nadále střílet branky. Do budoucna chci hrát v Premier League, snad se mi to povede v United. Uvidíme, co bude na konci sezony, kdy budu mluvit s manažerem.“

„Pokud tady v Sheffieldu Wednesday budu hrát dobře, budou si mě více všímat. S Warrenem Joycem (trenér týmu United U21 – pozn. autora) jsme pravidelně v kontaktu. Mluvíme spolu o mých zápasech a radí mi, co bych měl příště udělat lépe. Hodně mi to pomáhá a je dobré vědět, že vás trenéři United sledují.“

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!