24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Henriquez plánuje z Manchesteru odejít

Útočník Manchesteru United Angelo Henriquez potvrdil, že chce anglický klub opustit.

Chilský fotbalový útočník Angelo Henriquez momentálně hostuje v chorvatském Dinamu Záhřeb a jak sám uvedl, rád by zde zůstal i po vypršení tohoto hostování. 20letý hráč potvrdil, že Dinamo Záhřeb se jej snaží vykoupit ze smlouvy, kterou má v Manchesteru United. Pokud by se to podařilo, hráč by byl podle svých slov velmi rád.

„Dinamo se mě snaží vykoupit ze smlouvy, kterou mám v Manchesteru United, takže to znamená, že jsou se mnou spokojeni. V Dinamu a Záhřebu se cítím dobře, jak na hřišti, tak i mimo něj, proto tady chci zůstat. Lidé mě tady přijali, získal jsem si tady mnoho přátel, fanoušci mě zbožňují a Záhřeb je navíc velmi pěkné město. Máme nakročeno k zisku double a ke kvalifikaci v Lize mistrů, takže se těším, že mohu být tohoto součástí,“ řekl Angelo Henriquez pro oficiální webové stránky chorvatského klubu.

Angelo Henriquez do Manchesteru United přestoupil po úspěšné sezoně 2011/2012 z Universidad de Chile. Za první tým Manchesteru United ale nikdy nenastoupil. V sezoně 2012/2013 hostoval ve Wiganu a v minulé sezoně pak ve španělské Zaragoze. Svojí střeleckou formu ale objevil až letos na hostování v Dinamu Záhřeb. Během 25 soutěžních zápasů v dresu Dinama nastřílel 18 branek.

Zdroj: offthepost.info


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!