Herrera: Arsenal respektujeme, ale nebojíme se ho

35

Ander Herrera tvrdí, že se všichni v Manchesteru nemůžou duelu s Arsenalem dočkat, přičemž jedním dechem dodává, že byť svého soupeře respektují, tak z něj nemají nejmenší strach.

Ander Herrera

Po těsném vítězství na půdě Newcastlu v poměru 1:0 čeká Rudé ďábly další silný soupeř, tentokráte londýnský Arsenal a to v rámci FA Cupu. Španěl, který se v poslední době dostal do dobré formy, doufá, že po utkání s Arsenalem budou United zase o krok blíže květnovému finále ve Wembley.

Na následující zápas FA Cupu se velmi těšíme, jelikož je to naše velká šance získat nějakou trofej,“ řekl Ander. „A Arsenal musíme respektovat, jelikož hrají opravdu dobře. Nicméně my jsme Manchester United a opravdu se nikoho nebojíme. Budeme mít podporu našich fanoušků a musíme to pro ně vyhrát.“

Svěřenci Arséna Wengera pak v poslední době nabrali velmi dobrou formu, když v posledních deseti utkáních vyhráli rovných osm. Rudí ďáblové však ve statistikách nikterak nezaostávají, jelikož v posledních dvaadvaceti soutěžních zápasech odešli ze hřiště jako poražení pouze ve dvou. Na Old Trafford se tedy očekává velká bitva, přičemž vítěz bude mít šanci poodskočit svému soupeři v celkovém počtu trofejí o jedno prvenství (United i Arsenal mají shodně po jedenácti trofejích).

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokMarouane Fellaini a Wayne Rooney pred zápasom s Arsenalom
Ďalší článokPohledem ďábla: Newcastle – Manchester United
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!