25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Smalling: Klíčová bude výhra na Newcastlu

Chris Smalling je přesvědčený o tom, že případný zisk šesti bodů v zápasech proti Sunderlandu a Newcastlu by mohl našemu týmu dodat potřebné sebevědomí do rozhodující fáze sezóny.

Chris-Smalling 680x300

Poté co si United poradili se Sunderlandem a vyhráli v sobotním utkání 2:0 na Old Trafford, čeká je středeční zápas proti Newcastlu United. Po tomto zápase se „Strakami“ nás bude čekat pouze deset ligových zápasů do konce sezóny. Smalling proto zdůrazňuje důležitost zisku dalších tří bodů a po sobě jdoucích dobrých výkonů v této části sezóny.

„Ve středu si musíme zajistit vítězství, protože zisk šesti bodů z těchto tří nebo čtyř dnů bude rozhodující.“

Některé týmy se v této sezóně zaměřují zejména na obranu a snaží se United překvapit pouze z protiútoků, stejně jako tomu bylo v případě proti Sunderlandu o víkendu. Chris je přesvědčen, že Manchester zůstává vždy trpělivý, když útočí, a že on a jeho parťáci z obrany se mají stále na pozoru před hrozícím nebezpečím.

„Jediné, co musíme dělat, je udržet míč a mít ho neustále v pohybu a přesouvat ho ze strany na stranu. Potom už jenom čekáte na vhodnou chvíli, kdy vylákáte jednoho z protihráčů ze své pozice a pak se zmocníte své šance. Tento styl hry je velice důležitý pro stopery, protože nikdy nejsme mimo hru. Neustále musíme být ve střehu a to nám také manažer před každým zápasem zdůrazňuje.“

Zdroj: manutd.com

Článok spracoval redaktor Devilinsideofme


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!