Jones konkurenci v podobě Roja vítá

16

Phil Jones se nechal slyšet, že hru po boku Marcose Roja si užívá, přičemž si ale zároveň uvědomuje, že je to právě Argentinec, který je zároveň pro něj velkou konkurencí. Ta však dle jeho slov oba motivuje k lepším výkonům.

Phil Jones of Manchester United says the win over Arsenal was 'a step in the right direction'.

Výše zmíněné duo už v letošním ročníku odehrálo bok po boku několik zápasů, což se každým dalším utkáním projevuje v souhře mezi obránci. Jones je pak především ale nadšen ze způsobu a hlavně rychlosti s jakou Jihoameričan zapadl do klubu a života v Manchesteru.

Ještě než Marcos vůbec přišel, tak už hrál způsobem, který preferujeme i my,“ začal rozhovor Jones. „Je náročné se přizpůsobit odlišné zemi a také lize, než v jaké jste doposud hráli, nemluvě o nalezení dobré formy. On to však dokázal.“

Ke konkurenci, kterou mu Marcos Rojo vytváří, se anglický stoper rovněž nezapomněl vyjádřit.

Jelikož jsme v Manchesteru United, tak nic jiného ani očekávat nemůžete. Ať už manažer vybere jakýkoliv tým, tak každý jeden hráč se bude chtít ukázat. Já si hraní užívám, nicméně jej stejně jako nikdo další nemám jisté. V podstatě je to o tom, že musíte využít každou šanci a podat co nejlepší individuální výkon.“

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokJames prodloužil smlouvu
Ďalší článokVan Persie zraněn, Wilson a Carrick se vrací
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!