Pereira uvažuje o odchodu z United do Juventusu Turín

108

Záložník Andreas Pereira odmítl nabídku nové smlouvy v Manchesteru United a zvažuje nabídku Juventusu Turín.

andreas_pereira77

19letý ofenzivní záložník na konci sezony pravděpodobně opustí Manchester United, kde působí už tři a půl roku. Pereira má na Old Trafford platnou smlouvu do konce probíhající sezony a nabídku prodloužení smlouvy mladík odmítl. O hráče má velký zájem francouzské PSG a také italský Juventus, kde působí bývalý záložník United Paul Pogba, který do Juventusu odešel po vypršení smlouvy v roce 2012 právě z United.

„Všichni vědí, že Juventus je skvělý klub. Několikrát jsem mluvil s Pogbou, je to můj velký kamarád a řekl mi, že přestupem do Turína bych udělal dobře jak po stránce osobní, tak profesionální. To jsou pro mne dvě důležité věci. V tuto chvíli jsem v United. Můj agent vyhodnocuje všechny nabídky, které dorazily, včetně té z Juventusu. Není to žádné tajemství. Také není tajemstvím, že jsem odmítl novou smlouvu ze strany mého současného klubu. Italskou ligu znám a rozhodně bych nebyl zklamaný, pokud bych zde působil. Je to jedna z nejlepších fotbalových lig. Ještě jsem se ale nerozhodl. Budu vyhodnocovat všechny nabídky. Finanční stránka určitě bude důležitá, ale při mém rozhodování nebude hrát rozhodující roli,“ řekl Andreas Pereira pro Tuttosport.

Andreas Pereira se narodil v Belgii, ale v mládežnických výběrech reprezentuje Brazílii. V Manchesteru United pravidelně nastupuje za tým U21 a na svém kontě má také jeden odehraný zápas v prvním týmu United, když v srpnu minulého roku nastoupil v pohárovém utkání proti MK Dons, které United prohráli 4:0.

Zdroj: skysports.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokGary Neville: Van Gaal by nemal byť vyhodený, ak sa nedostane do top 4
Ďalší článokU18: Wolves – United 1:0
Ruud36
Je mi 29 let a pracuji v Praze na úřednické pozici ve státní správě. Manchesteru United jsem začal fandit zhruba v sezoně 1999/2000. V tu dobu jsem začal na PC hrát fotbalové manažery a nějakým způsobem mi k srdci strašně přirostl Manchester United a rychle jsem si oblíbil hráče, jako byli Beckham, Giggs, Scholes, Neville. Vyloženě oblíbeného hráče nemám, pokud bych měl ale z celé historie United vybrat jednoho hráče, tak by to byl Ruud van Nistelrooy.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!