24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Herrera chce zlepšit svůj střelecký rekord

Záložník Manchesteru United Ander Herrera říká, že je odhodlaný pokračovat ve své dobré střelecké formě poté, co se mu podařilo vsítit branku v utkání se Swansea.

Byl to pátý zásah mladého Španěla v této sezóně, což znamená, že se mu podařilo vyrovnat jeho rekord z poslední sezóny v Athleticu Bilbao, takže Herrera by mohl tento rekord ještě zlepšit.

„Mým cílem skutečně není střílení branek; myslím, že jsme útočně založený tým a já mu chci jen pomoct. Věděl jsem, že zakončování je jednou z věcí, na kterých bych měl zapracovat a chystám se v tom pokračovat a pomáhat týmu. Nejdůležitější je vyhrát, ale samozřejmě když se mi podaří rozvlnit síť, tak mě to potěší.“

Herrera hovořil na speciální události na Old Trafford, kterou organizovala Manchester United Foundation a byla zaměřena na zapracování čtrnáctiletých dívek a starších do pravidelných fotbalových aktivit. Program Premier League Girls se objevuje díky nadaci na třinácti partnerských školách v Manchesteru a Herrera byl nadšený, že jim může vyjádřit podpru.

„Ta akce byla skvělá. Jsem velmi potěšen, že mohu takto pomoci klubu, protože myslím, že tento druh pomoci je dobrý pro společnost a já jsem rád, že jsem toho součástí. Když mě klub bude potřebovat, budu vždy připravený účastnit se těchto aktivit.

Moc dívek nehrálo fotbal, když jsem vyrůstal. Teď se situace zlepšuje a je jich čím dál tím víc. To je důležité, protože fotbal pomáhá vzdělávat lidi a učit je určitým hodnotám.“

Pozornost se však obrací k sobotnímu domácímu utkání Barclays Premier League se Sunderlandem, které bude, jak říká Herrera, velmi důležité v souboji o příčky zajišťující Ligu mistrů.

„Bude to největší zápas sezóny, protože každý následující zápas je ten největší. Můžeme dobýt zpět třetí příčku, jelikož Southampton zaváhal s Liverpoolem. Náš cíl je zůstat v první čtyřce, abychom si zajistili Ligu mistrů, a vyhrát FA Cup – hlavně nechceme vypadnout z top čtyřky.

Neporazili jsme Sunderland na začátku sezóny, ale teď máme dobrou šanci porazit je doma. Respektujeme své soupeře, ale musíme hrát na té nejvyšší úrovni.“

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!