Tréninkový pokec s – Anders Lindegaard

5

Dánský brankář Manchesteru United Anders Lindegaard nedávno vychytal v utkání proti Evertonu U21 čisté konto a nyní odpověděl na pár otázek týkajících se tréninkového procesu.

Anders-Lindegaard

Jakou část tréninku si užíváš nejvíce?
Když hrajeme zápasy na malém hřišti, jelikož se hrají ve velkém tempu. To je jedna z nejlepších částí tréninku. Během Vánoc, kdy hrajeme hodně zápasů, jsou tréninky často zaměřeny především na taktiku, ale občas hrajeme právě takovéto intenzivní zápasy na malém hřišti. To si užívám nejvíc.

Jak vážně berete tyto zápasy?
Velmi vážně. Každý chce vyhrát, takže jsou velmi soutěživé. Je skvělé v nich hrát.

Kdo vstřelil na tréninku nejkrásnější branku?
Asi Robin van Persie nebo Wazza.

Kdo je na tréninku nejvíce soutěživý?
Velmi soutěživý je Rafael, stejně tak jako Wayne.

Jak hodnotíš tréninkové centrum Aon ve srovnání s těmi v tvých předchozích klubech?
Hrál jsem docela za malé týmy, takže je to docela nesrovnatelné. Máme tady úžasné fitness centrum, hřiště jsou skvělá, máme pěkné šatny a máme také oddělení sportovní vědy. Je tady komplet vše, co potřebujete pro to, abyste mohl hrát na nejvyšší úrovni a být fit.

Jaký druh cvičení děláš v posilovně?
Většinou se jedná o výbušné věci, takže se nejedná o nějaké vzpírání. Spíše je to o lepším výskoku, rychlejším běhání a obecně o rychlejších pohybech. Nemám to moc v oblibě, ale pokud chcete hrát na vrcholu, je to nutná součást tréninku.

Kdo je takový neopěvovaný hrdina, který se o vás každý den stará?
Mám rád Steve Lyonse, je to náš specialista na nohy. Pokaždé má dobrou náladu, kterou šíří kolem sebe na všechny ostatní.

V zápasech pět na pět, jaké čtyři hráče by sis vybral do svého týmu?
Wayne, Robina, Michaela Carricka a Juana Matu.

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokPohledem ďábla: Swansea – Manchester United
Ďalší článokRozhovor s – Ashley Fletcher
Ruud36
Je mi 29 let a pracuji v Praze na úřednické pozici ve státní správě. Manchesteru United jsem začal fandit zhruba v sezoně 1999/2000. V tu dobu jsem začal na PC hrát fotbalové manažery a nějakým způsobem mi k srdci strašně přirostl Manchester United a rychle jsem si oblíbil hráče, jako byli Beckham, Giggs, Scholes, Neville. Vyloženě oblíbeného hráče nemám, pokud bych měl ale z celé historie United vybrat jednoho hráče, tak by to byl Ruud van Nistelrooy.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!