Cítím se tu jako doma, tvrdí Rojo

14

Marcos Rojo se nechal slyšet, že se už od prvního dne cítí v Manchesteru United jako doma.

marcos rojo 55440_444774

V rozhovoru pro MUTV se obránce Rudých ďáblů nechal slyšet, že život ve městě na severozápadu Anglie nemůže být lepší.

Od samotného příjezdu jsem cítil, že jsem součástí klubu, historie a stylu hry, jež po nás manažer vyžaduje,“ řekl Rojo. „Je to zde moje první sezona, ale myslím, že jsem se velmi dobře adaptoval. Vlastně jsem překvapen, jak rychle jsem si na všechno zvykl.“

Argentinec udělal ihned po svém přestupu dobrý dojem, načež mu ale situaci zkomplikovalo zranění ramene. To Marcose Roja ale nezastavilo, jelikož se tak mohl vzdělávat alespoň po mentální stránce.

Vím, že jsem musel hodně věcí zlepšit. Musím ligu ještě lépe poznat, stejně jako soupeře. Hodně tvrdě na tom pracuji.“

Je to pak především zásluha argentinského obránce, proč hráči United mají jednu z nejlepších obranných řad v lize, alespoň co se týče inkasovaných branek. Ani to ale údajně nezastaví čtyřiadvacetiletého Jihoameričana v dalším rozvoji a v užívání si dalších a větších výzev, z kterých rozhodně strach nemá.

Nejsem vůbec nervózní. Možná trochu před zápasem, ale když se dostanu na hřiště, ihned ty pocity zmizí.“

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokVan Gaal: Manchester United je najlepší tím v lige
Ďalší článokReview: Swansea City – Manchester United + fotky
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!