27/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Jack Cork: Shaw se brzy ukáže

Záložník Swansea City Jack Cork je přesvědčený o kvalitách obránce Manchesteru United Luka Shawa. Oba dva spolu v minulé úspěšné sezoně bojovali v barvách Southamptonu.

shaw_00„Znám Luka velmi dobře, povahově je to super kluk. V minulé sezoně hrál ve skvělé formě a velmi přispěl k úspěšnému ročníku pro Southampton. Svým talentem a nezměrným potenciálem všechny převyšoval, díky němu byla naše levá strana neustálou hrozbou pro všechny soupeře. V obraně byl skvělý, především díky své rychlosti a síle bylo téměř nemožné kolem něho projít. Pracoval na sobě a své kariéře opravdu tvrdě a poctivě.“

„Je mu stále teprve 19 let, má před sebou skvělou budoucnost. Začátek jeho působení u United byl pro něho těžký, proto mu chvíli trvalo, než si zvykl. Musel se hlavně vyrovnat s tlakem a očekáváním, který na něho byl kladen po přestupu. Přeci jen, 30 milionů liber, za které přestoupil, je mnoho peněz a v tak mladém věku se s tím člověk srovnává obtížněji, než později, kdy už má něco za sebou. Ale jak jsem řekl, zvládá to dobře a brzy všichni uvidíme to nejlepší, co umí,“ uzavřel Cork pro WalesOnline.

zdroj: tribalfootball.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!