03/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Van Gaal se těší na Arsenal

Manažer Manchesteru United Louis van Gaal se těší na soupeře Rudých ďáblů ve čtvrtfinále FA Cupu, jímž se stal celek Arsenalu.

Preston_22

Včerejší výhra nad Prestonem v poměru 3:1 zajistila United postup do dalšího kola FA Cupu, ve kterém se na domácím hřišti střetnou s londýnským Arsenalem. Dle slov manažera je skutečnost, že střetnutí odehrají jeho svěřenci na Old Trafford, klíčová.

Nejdůležitější je, že toto utkání hrajeme na domácím hřišti,“ nechal se slyšet van Gaal. „V soutěži jako je FA Cup, je to opravdu důležité, takže jsem rád, že se s Arsenalem utkáme doma.“

Holanďan, vědom si nepředvídatelnosti této soutěže, však podcenit nic nehodlá.

Ve FA Cupu je vyhrát jakýkoliv zápas obtížné, jelikož ty týmy do toho dají vše. Už jsme mohli vidět, jak o mnoho lepší celky utkání prohrály. Nicméně je pro nás pořád důležité, že utkání hrajeme doma, konečně.“

Manchester United i Arsenal jsou pak nejúspěšnějšími kluby v této soutěži, když oba doposud nasbíraly jedenáct prvenství. Skutečnost, že ve čtvrtfinále celky nastoupí proti sobě, slibuje, že možnost získat dvanáctou trofej pro vítěze FA Cupu bude mít jen jeden, a tak lze v březnu očekávat mezi odvěkými rivaly další epickou bitvu .

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!