18/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Van Gaal vyhlíží záložníka

Manažer Louis van Gaal neskrývá svůj zájem přivést v letním přestupovém období záložníka.

herrera - van gaal

Přestože už zimní přestupové okno skončilo, Holanďan se před zápasem s Prestonem vyjádřil, že by v létě rád přivedl posilu do záložní řady. Na otázku totiž, zda jeho prioritou bude v následujícím přestupovém okně přivést záložníka, odpověděl ‚Samozřejmě‘.

Chci v týmu rovnováhu a tu potřebuji i v záloze. Když do hry postavím Adnana (Januzaje) a Angela (Di Maríu), tak potřebuji vyvážit tento druh kreativního hráče.“

Takže pokud hraje tento typ hráče, zvláště pak s Radamelem (Falcaem) a Robinem (van Persiem), kteří jsou rovněž kreativní, pak máte hned čtyři kreativní hráče a je třeba tuto skutečnost ve vašem týmu vyvážit.“

Zranění Michala Carricka a Daleyho Blinda donutila van Gaala k povolání Rooneyho do středu zálohy, ve které hrál hluboko v poli. Na otázku, zda tato situace Rooneymu vyhovuje, se boss vyjádřil následovně.

„Je spokojený. Pakliže by tomu tak nebylo, měl by ke mně přijít a říct ‚Nejsem spokojený‘. Ale tohle on neudělá. Máme skvělý vztah a vždy se bude snažit naplnit to, co po něm chci. Takhle to já vidím, ale když celý svět začne psát o tom, jak by měl hrát útočníka, tak si pomyslí něco ve smyslu ‚hey‘“.

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!