Van Gaal vyhlíží záložníka

88

Manažer Louis van Gaal neskrývá svůj zájem přivést v letním přestupovém období záložníka.

herrera - van gaal

Přestože už zimní přestupové okno skončilo, Holanďan se před zápasem s Prestonem vyjádřil, že by v létě rád přivedl posilu do záložní řady. Na otázku totiž, zda jeho prioritou bude v následujícím přestupovém okně přivést záložníka, odpověděl ‚Samozřejmě‘.

Chci v týmu rovnováhu a tu potřebuji i v záloze. Když do hry postavím Adnana (Januzaje) a Angela (Di Maríu), tak potřebuji vyvážit tento druh kreativního hráče.“

Takže pokud hraje tento typ hráče, zvláště pak s Radamelem (Falcaem) a Robinem (van Persiem), kteří jsou rovněž kreativní, pak máte hned čtyři kreativní hráče a je třeba tuto skutečnost ve vašem týmu vyvážit.“

Zranění Michala Carricka a Daleyho Blinda donutila van Gaala k povolání Rooneyho do středu zálohy, ve které hrál hluboko v poli. Na otázku, zda tato situace Rooneymu vyhovuje, se boss vyjádřil následovně.

„Je spokojený. Pakliže by tomu tak nebylo, měl by ke mně přijít a říct ‚Nejsem spokojený‘. Ale tohle on neudělá. Máme skvělý vztah a vždy se bude snažit naplnit to, co po něm chci. Takhle to já vidím, ale když celý svět začne psát o tom, jak by měl hrát útočníka, tak si pomyslí něco ve smyslu ‚hey‘“.

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokU18: United – Everton 3:2
Ďalší článokPreview: Preston – Manchester United
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!